Суд може оголосити вирок у справі Гандзюк до кінця наступного року

Суд може оголосити вирок у справі про вбивство херсонської активістки і заступниці міського голови Катерини Гандзюк до кінця 2021 року. 20 листопада суд перейшов до розгляду шостого тому справи, загалом їх — близько 60.

Про це у коментарі Суспільному після чергового засідання у Дніпровського районному суді Києва сказала адвокатка потерпілої сторони Євгенія Закревська.

«Суддя досліджує все чітко, як на мене, в нормальному темпі, даючи всім сторонам слово. Якогось затягування я не бачу. Думаю, що справа дійде фіналу до кінця 2021 року», — сказала Закревська.

За її словами, аби перейти до допиту обвинуваченого Владислава Мангера, потрібно дослідити всі томи справи.

На засідання з’явилася лише адвокатка потерпілих, самі ж вони написали заяву, що не заперечують, аби слухання 20 листопада пройшло без них. Також на засіданні був присутній обвинувачений у замовленні нападу Владислав Мангер та його адвокат Дмитро Ільченко. Останній сказав, що у прокурорів немає доказів, що Мангер погрожував свідкам.

«На підставі цього (відсутності доказів — ред.) 3 грудня ми будемо подавати заяву про зміну запобіжного заходу для Владислава Мангера», — додав Ільченко.

Темпом розгляду справи Ільченко задоволений. За його словами, все відбувається “дуже ретельно”, тому “до березня наступного року не прогнозується перехід до наступної стадії у справі», а саме — до допиту Мангера. Наступне засідання у цій справі призначили на 26 листопада 2020 року о 12:00.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: