Суд на Херсонщині: шоу замість засідання

Суд на Херсонщині: шоу замість засідання

Чи докатиться до Бериславського суду обіцяна Президентом судова реформа? Тут досі судді бояться онлайн трансляцій, жують жуйку під час слухань та зневажливо ставляться до потерпілих.

В Бериславському районному суді слухається цікава справа громадянина Дутчака С.В., який є потерпілим і якого свого ж часу цей же суд раніше незаконно притягував до відповідальності. Чому ці справи цікаві для громадськості?

Всі рішення Бериславського суду відносно Дутчака С.В. були скасовані вищими інстанціями як незаконні. Проте судді, які за законом не мають права вже слухати будь-які справи де гр. Дутчак С.В. бере участь та мають заявити самовідвід, уперто порушують закон – самовідводи не заявляють, на заяви про відвід не реагують.

Тому громадськість звернулась до цього суду забезпечити онлайн-трансляцію судових засідань, щоб всі, кому цікаво, як судді порушують  процес та закони, могли через інтернет бачити все це. Це право громадян гарантоване Конституцією України та законами. Зокрема, по всіх судах Державна судова адміністрація направляла Лист про сприяння громадянам в онлайн-трансляції судових засідань, щоб відновити довіру громадян до судової системи загалом. На прикладі судді Валентини Миргород ми бачимо, як судова влада відновлює довіру громадян.

Замість того, щоб показати безсторонність та неупередженість, суддя своєю мімікою та діями показує, що вона виражає  огиду до прав громадян. Жує непристойно, зневажливо та зневажливо жуйку під час засідання. Прямо проявляє ознаки необ’єктивного ставлення до гарантованих Конституцією прав та законних інтересів громадян.

Громадськість вимушена звертатися до Вищої Ради Правосуддя для встановлення порядку у регіоні.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: