Суд «виставив» херсонському бізнесмену рахунок на 7,8 мільйона гривень

Банкноты номиналом 500 гривен на фоне калькулятора, во Львове, 28 октября 2018 г. Фото УНИАН

Засновник і директор приватного підприємства імпортував з Росії партії посуду й мийних засобів, які потім перепродавав посередникам. Але гроші за товар ті перераховували не на рахунок підприємства, а на два «паралельні», з яких потім знімалася готівка. Для цього хитромудрий ділок навіть надав цим посередникам доступ до них через картки Visa.

Однак податківці викрили сумнівні фінансові операції майже на 50 мільйонів гривень і зобов’язали торговця посудом сплатити з них 266,6 тисячі гривень військового збору й 5,9 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб.

Хоча той зробити це добровільно не погодився, стверджуючи, що «альтернативні» рахунки не були його власними. Так справа дійшла до суду, який у першій та апеляційній інстанції директор підприємства програв «із тріском».

Рішення про це вже набрало законної сили, тож сплатити державі належне, ще й судові витрати, йому все-таки доведеться, зазначили у прес-службі ГУ ДПС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: