Суд визнав депутата Херсонської міськради винним у корупції

Депутата міськради Херсона від “Опозиційної платформи – За життя” Тігран Мкртчян визнано винним у несвоєчасному поданні декларації за 2020 рік до Нацагентства з питань запобігання корупції. Відповідну постанову виніс Херсонський міський суд, яка оприлюднена в реєстрі судових рішень. 

Як вказано в тексті документу, сам Мкртчян на суді своєї провини не визнав та зазначив, що причина в несвоєчасному поданні декларації – обмеження доступу до інтернету від “Укртелекому”. Депутат навіть надав лист від компанії, у якому повідомляється про збої в роботі мережі.

Щоправда, прокурор зауважив про наявність в міськраді депутатських кімнат з доступ до інтернету. Також в “Укртелекомі” зазначили, що два роки не надають послуг компанії Мкртчяна.

Тож, суд зобов’язав депутата міськради сплатити штраф в розмірі 850 гривень. Окрім цього, Тігран Мкртчян має сплатити 496 грн судового збору. Але за даними порталу “Судова влада”, обранець подав апеляцію, розгляд якої мав відбутися 10 лютого. Але результати розгляду скарги Мкртчана невідомі.

Джерело — Newtime Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: