Суд визнав корупціонером депутата Херсонської міськради Валерія Боржкова

Херсонський міський суд угледів склад адміністративного правопорушення в діях депутата Херсонської міськради Валерія Боржкова. Порушення знайшло НАЗК. Про це сказано в рішенні суду.

Суд з’ясував, що ще 6 березня 2018 року на засіданні постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму, транспорту, дорожньої інфраструктури і зв’язку, реклами і сфери послуг Херсонської міської ради, під час розгляду питання про отримання дозволу ТОВ «АВТО-ПЛАЗА» на розміщення зовнішньої реклами в м. Херсоні, Боржков взяв участь в засіданні постійної комісії і вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Справа в тому, що Боржков є співзасновником ТОВ «АВТО-ПЛАЗА».

В судовому засіданні Валерій провину не визнав і пояснив, що його голосування ніяк не вплинуло на інтереси фірми в якій він є співзасновником, оскільки об’єкти зовнішньої реклами розміщувалися на території і конструкціях, що належать Укрзалізниці.

І саме держкомпанія взяла на себе зобов’язання на розміщення об’єктів зовнішньої реклами на належних їм об’єктах. Крім того, Боржков в суді повідомив, що заявив про конфлікт інтересів, про що свідчить протокол засідання ради.

Суд же розглянувши матеріали справи, не знайшов у протоколах заяви Боржкова і визнав його винним.

Правда, терміни давно вийшли, і Валерія Боржкова звільнили від відповідальності.

МОСТ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: