Суди на Херсонщині відмовляють у відкритості (документ)

Проблема подвійних стандартів правосуддя чи не найбільше зачіпає законні права та інтереси  як простих громадян так і українського суспільства загалом.

Згідно законодавчих вимог гласність та відкритість судового процесу є основною і необхідною умовою справедливого розгляду справи незалежним і безстороннім судом, а так само є забезпеченням можливостей для захисту прав і законних інтересів осіб, які беруть участь у судовому процесі.

Але не забуваємо що в Україні нібито діє чи не діє карантин. Тобто є певні незручності для відвідування простими громадянами залу судових засідань.

Державна судова адміністрація України повідомила про можливість онлайн трансляцій судових засідань по справах, що мають значний суспільний інтерес своїм листом №15-1924/16 від 14.03.2016 року. Тобто кожен простий громадянин у кого є доступ до інтернету зможе вільно спостерігати за судовим процесом

«Народний контроль» відслідковує ряд резонансних справ. Серед них наприклад розгляд справи по обвинуваченню колишнього Антонівського голови, депутата Херсонської міськради Ігоря Семенчева за отримання хабаря в розмірі понад 80 000 $ США, по  якому Новокаховський суд через наполягання громадськості все таки забезпечує онлайн трансляцію в мережі інтернет.

А є ще справа по обвинуваченню громадянина Дутчака С.В., якого Бериславський суд раніше незаконно засудив до покарання, особа відбула максимально можливе покарання по цьому злочину, але потім цей незаконний вирок було скасовано вищими інстанціями, і зараз фактично знову розглядається те ж саме обвинувачення в Бериславському суду по Дутчаку С.В. і крапку ніхто не ставить.

Більше того Дутчака С.В. не пускають в приміщення суду нібито через карантинні обмеження. Особа вже тривалий час не може добитися справедливого судового рішення. Судді які раніше не один раз розглядали його справу зараз самовідводи не беруть, хоча зобовязані. Фактично йде знущання над людиною та приниження людської гідності.

А сам Бериславський суд всіляко відмовляється забезпечити онлайн-трансляцію судових засідань до мережі інтернет. Мабуть однозначно є що приховувати. Такі незаконні дії Бериславського суду, в якому фактично твориться беззаконня, який до речі очолює одіозна суддя Миргород Валентина Василівна, відома своїми незаконними діями по відношенню до простих громадян та громадських організацій, будуть предметом розгляду  Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: