Суднобудівельники Херсонщини «За Майбутнє» свого краю

Корінний херсонець, який пройшов шлях від інженера-конструктора у технолого-конструкторському відділі машинобудування Херсонського суднобудівного заводу до директора єдиного державного заводу із будівництва залізобетонних доків — Херсонського заводу «Палада» — Валерій Маломан має достатньо знань для втілення складних і нестандартних проектів на Херсонщині. Херсонський державний завод «Паллада» — єдине у світі суднобудівельне підприємство, що спеціалізується на будівництві композитних плавучих доків нового покоління для обслуговування суден цивільного та військового флоту. Гарантійний термін експлуатації техніки — 50 років. Сьогодні підприємство упевнено дивиться у майбутнє, адже керівник «Паллади» робить усе, щоб працівники херсонських верфей були забезпечені роботою. «Паллада» – це 600 робочих місць. Понад 90 доків, споруджених на підприємстві, крім України, успішно працюють у різних державах. Покупців приваблює ретельне дотримання заводом термінів здачі продукції та висока якість робіт.
«Навіть у найважчі часи нам вдавалося утримати підприємство на плаву, та не припинити роботу», — каже директор «Паллади», представник «ЗА МАЙБУТНЄ» Херсонщини Валерій Маломан.
Серед останніх досягнень «Паллади» — контракт з Міноборони на виготовлення трьох причалів. Замовленню сприяв візит Президента України на підприємство.
«Ми постійно впроваджуємо нові технології в будівництво наших доків. Якісно працюючи сьогодні, ми будуємо наше майбутнє», — каже Валерій Маломан.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: