Судова експертиза назвала причину масової гибелі птахів на Херсонщині

У Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз встановили причину загибелі червонокнижних птахів на Херсонщині. Як вважають експерти, птахи отруїлися діючою речовиною бродіфакум, яку використовують для боротьби із гризунами.

Наразі, як повідомляє поліція, у Каховському районі перевірили 52 фермерських господарства. У деяких з них виявили хімічні препарати на основі бродіфакуму.

Судова експертиза назвала причину масової гибелі птахів у заповіднику "Асканія-Нова" на ХерсонщиніПоліція Херсонської області

На території цих господарств проводяться слідчі дії за оперативним супроводом відділу захисту інтересів суспільства й держави обласного главку поліції.

Судова експертиза назвала причину масової гибелі птахів у заповіднику "Асканія-Нова" на ХерсонщиніПоліція Херсонської області

Перевіряється документація оренди земельних ділянок та дозвільна документація на застосування пестицидів та агрохімікатів, які використовувались для боротьби з гризунами. Триває досудове розслідування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: