Тепер є змога перевірити безпеку дорожнього руху на Херсонщині онлайн

Тепер на сайті Херсонської облдержадміністрації можна перевірити рівень безпеки дорожнього руху! Посилання: https://khoda.gov.ua/bezpeka-dorozhnogo-ruhu/
Спільно з сервісом
Штрафи UA

реалізовано соціальний проєкт, спрямований на зниження аварійної небезпеки на дорогах.

Від сьогодні на офіційному сайті Херсонської ОДА можна отримати інформацію, яка дозволяє оцінити рівень безпеки дорожнього руху в режимі реального часу. Тут з’явився розділ «Безпека дорожнього руху», де встановлено віджет, який формує статистичні дані щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості автомобілів в області, витрати пального, кількості різких рушаннь автомобілей з місця та ін.
Збір інформації для віджету здійснюється за допомогою сервісу https://safetydrive.shtrafua.com/, який є частиною додатку «Штрафи UA» — платіжно-інформаційної системи для водіїв України, який працює з 2016 року.
Саме додаток був розроблений в рамках державно-приватного партнерства, за участю Міністерства інфраструктури України, для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретного водія і мотивує його до покращення навичок.
За відповідальну поведінку на дорозі водій може отримати до 18% кешбека від суми страхування.
Дрофа
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: