Творчий фестиваль на День молоді – хороша херсонська традиція

Уже хорошою традицією для херсонських письменників та музикантів стали зібрання з нагоди всеукраїнського Дня молоді. Виключенням не буде і цьогорічне свято – творчі жителі нашої та сусідніх областей у неділю, 28-го червня, з’їдуться на «Шафа!Фест».

«Поети, прозаїки, співаки та музиканти ділитимуться своїми напрацюваннями за час карантинної перерви (а в більшості вона була плідною), а також старими-добрими рядками і композиціями», — анонсують організатори.

На фестивалі відбудеться поетичний батл, і, як зазначено в анонсі – за новими правилами. Організатори поки тримають інтригу: що ж чекатиме на учасників? Римами цього разу мірятимуться херсонські автори Дмітрій Плотніков та Артем Мельниченко. Тож, бажаємо їм успіху у творчому змаганні!

Також звучатимуть поетичні та прозові рядки поза межами батлу. Серед виступаючих – херсонська і донецька поетка, прозаїк, педагог, журналістка, член НСЖУ та НСПУ Олена Маляренко (псевдо Олеся Штефан). Цьогоріч вона випустила книгу, яка користується популярністю серед наших читачів – сімейні оповідки «#ТипичныйБоря«. На фестивалі ж читатиме уривки із нової книги оповідань, що готується до видання – «Пупуся Жизєль».

«Люблю Шафу за молоду енергію та атмосферу справжнього молодого літературного процесу – живого і нефільтрованого. Коли маю час – завжди долучаюся, і щаслива, що цього разу є кілька годин на «шафування», — каже Олена.

Після виступатимуть барди та рок-гурти із Херсона й Миколаєва: «Крылья», «Скифы», «Windmusic», «Матроси Криголама» та «Status Vera». Остання команда утворилася спеціально до «Шафа!Фесту». її засновники – херсонські автори та музиканти, які вже кілька років не пропускають творчих зустрічей «шафовців»: Олександр Ліньков (в тому числі, він й учасник рок-гуртів «Linrock» та «Старий Мотив») та Владислав Шведов (автор збірки віршів «Мій Еверест», власне, тексти з якої учасники гурту поклали на музику).

«Я вірю у те, що роблю. І знайшов друзів, які повірили у мене. Ми співатимемо про наше життя, і як ми його відчуваємо», — ділиться Владислав.

«Шафа!Фест» відбудеться в «Urban CAD». Початок – о 17:00. Вхід – вільний!

Деталі:https://www.facebook.com/events/881307152383496/

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: