У Білозерському районі реалізують «Велике будівництво» (відео)

У с. Станіслав Білозерського району та в смт Білозерка почався ремонт двох доріг комунальної власності.

❗️Крім того, ремонт триває ще на 11 дорогах комунальної власності у Бериславському, Голопристанському, Каховському, Іванівському, Чаплинському та Новотроїцькому районах.

❗️Нагадуємо, що ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах у 2020 році проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. На це Херсонщина витратить близько 519 млн грн., — повідомляє Херсонська ОДА.

Станіслав

У с. Станіслав Білозерського району та в смт Білозерка почався ремонт двох доріг комунальної власності. ❗️Крім того, ремонт триває ще на 11 дорогах комунальної власності у Бериславському, Голопристанському, Каховському, Іванівському, Чаплинському та Новотроїцькому районах. ❗️Нагадуємо, що ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах у 2020 році проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. На це Херсонщина витратить близько 519 млн грн.

Опубликовано Херсонська обласна державна адміністрація Среда, 6 мая 2020 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: