У Департаменті ЖКГ заявили про корупційні дії заступника Херсонського міського голови

Скандал між т.в.о. заступницею міського голови Херсона Оленою Мазур та директором Департаменту ЖКГ Олексієм Войтенко та його підлеглих набирає нових обертів. Останні на своїй сторінці у соцмережах вони заявили про корупційні дії чиновниці та депутатки Мазур.

«Першу обіцянку «завести в місто механічне прибирання» намагалася виконати, але не відповідно до вимог чинного законодавства, а прямо лобіюючи інтереси окремої фірми на вигідних їй умовах. У чому департамент категорично відмовляється брати участь у її схемах», – заявили в Департаменті ЖКГ.

Про яку саме фірму, підконтрольну Олені Мазур йде мова, чиновники не вказують. Окремо варто зазначити, що на механічне прибирання вулиць Херсона в бюджеті закладено 1 мільйон гривень. За словами працівників Департаменту ЖКГ, така сума є замалою. Тому потенційні підрядники не хочуть приймати участь у відповідному тендері.

Додамо, що Олена Мазур є т.в.о. заступника міського голови саме з питань житлово-комунального господарства та благоустрою. Але замість реальної роботи чиновниця віддає перевагу написання чисельних скарг та доповідних записок на імʼя міського голови щодо дій Департаменту ЖКГ. Хоча саме цей департамент має курувати Олена Мазур. Простими словами, провал робіт з благоустрою – «досягнення» т.в.о. заступника міського голови в тому числі.

Мій Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: