У Генічеській громаді продовжують відключати від електропостачання будівлі колишніх сільрад

Як повідомляв “Новий Візит”, через борг перед постачальник ХОЕК в сумі 500 тисяч гривень компанія Херсонобленерго розпочала відключення від електропостачання адмінбудівля колишніх сільрад.

13 квітня відключили об’єкти в селах Азовське та Олексіївка і в смт Новоолексіївка. Вчора, 14 квітня, без електроенергії залишили адмінбудівля в Стрілковому, Щасливцеве, Червоному і Новодмитрівці. На сьогодні заплановано від’єднати від електромережі об’єкти в Сокологірному, Новогригорівці, Стокопанях і Рикове. Також можливе відключення будівлі міськради, про що владу громади енергетики вже попередили.

Нагадаємо, що раніше голова Генічеської МТГ Олександр Тулупов так прокоментував ситуацію: “Проблема вирішується юридично. Ми готові звернутися до суду. Кошти є. Якщо дадуть договір, за яким постачали електроенергію, ми заплатимо“.

Але за інформацією видання “Новий Візит” в Херсонобленерго налаштовані рішуче і продовжать відключення до повного погашення боргу, який утворився на протязі 3-х місяців користування електроенергією без договорів.

Також відомо, що відключення від електропостачання об’єктів органу влади викликає невдоволення серед місцевого населення. Цікаво, що на сайті міськради інформація про відключення адмінбудівель відсутня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: