У Генічеську депутат просить поліцію патрулювати парк

Останнім часом у міському парку імені Шевченка почастішали випадки вандалізму і порушення громадського порядку.

Тому, під час сесії Генічеської міської ради депутат Богдан Казнавецький звернувся до поліції з проханням патрулювати парк.

Я хочу закликати Генічеський відділ поліції, якщо є така можливість, проводити патрулюванням міського парку в вечорі і вночі. Якщо ні, тоді давайте об’єднуватися, щоб не допустити таких випадків в нашому місті”, – сказав Казнавецький з трибуни.

Ініціатива депутата доволі похвальна, але чи виправить вона ситуацію? Досить сумнівно.

Навіть якщо поліція або активні громадяни згодяться патрулювати парк, чи зможуть вони робити це на постійній основі? Звичайно ні.

Оскільки міський парк є комунальним підприємством і власністю громади, більш ефективно було б депутатам виділити кошти на спеціалізовану приватну охорону, як це робиться в іншим містах.

Тоді проблему можливо вирішити за короткий проміжок часу, майно громади залишиться цілим, а мешканці і гості Генічеська могли б спокійно і без проблем тут відпочивати в будь-який час.

Новий Візит

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: