У Херсоні 10 квітня абітурієнти складатимуть пробне ЗНО (ВІДЕО)

10 квітня у Херсоні абітурієнти складатимуть пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Тестування буде з усіх навчальних дисциплін. Кожен зареєстрований учасник у 2021 році складатиме тест лише з одного предмета з переліку ЗНО. Раніше вони могли пройти пробне оцінювання кілька разів. Перевірити рівень знань з інших дисциплін можна буде дистанційно, завантаживши відповіді у своїх особистих кабінетах, розказав Суспільному директор Центру оцінювання якості освіти у Херсонській області Максим Кирпенко.

Херсонський політехнічний фаховий коледж — один із 8 закладів у місті, де буде проходити пробне незалежне тестування. Для цього були визначені аудиторії, у коридорі білими стрічками розмічена дистанція. У коледжі перевірятимуть свій рівень знань 255 абітурієнтів. За жеребкуванням пробне тестування буде з трьох предметів — історія України, біологія, математика стандартний рівень, каже відповідальна пункту ЗНО Віолета Коленко.

«На сьогоднішній день аудиторії готові. У нас прийматиме 17 аудиторій по 15 місць, у яких розташовані санітайзери. Всі вимоги виконані, відповідно до карантинних вимог. У зв’язку з карантинними вимогами на сьогоднішній день ми не можемо показати вам наші аудиторії», — каже Коленко.

На Херсонщині близько 3 тис. осіб зареєструвалися на пробне тестування, розказує директор Центру оцінювання якості освіти Максим Кирпенко. В області будуть задіяні 13 шкіл: 8 – у Херсоні і 5 — у Каховці, Новій Каховці, Олешках та Генічеську. Українська мова і література, математика та історія України – це ті предмети, які обрала найбільша кількість випускників.

«Цього року українська мова і література один тест був розділений навпіл, на два окремих тести. Розділилася і математика: на математика стандарт, математика для вступу до вищого навчального закладу. Математика теж фактично розподілилася на два окремих тести. Процедура буде максимально наближена до минулорічної процедури. Нововведення — це те, що, як і минулого року, ми дотримуємося всіх заходів безпеки: ми приходимо у масках, дезинфікуємо руки і нам перевіряють температуру», — говорить Кирпенко.

За словами Максима Кирпенка, пробне ЗНО є платною послугою. Кожен учасник сплатив 225 грн. Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках абітурієнта наприкінці місяця.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: