У Херсоні активісти вимагатимуть звільнення керівництва правоохоронних органів

Активісти “Народного контролю” заявили, що мітинги під будівлями обласної прокуратури та головного управління Нацполіції Херсонщини відбудуться 27 травня, а не 12-го, як планувалось раніше. Перенесення дати акцій повʼязані з продовженням карантину до 22 травня.

Причина зібрання – системна злочинна бездіяльність правоохоронних органів та судів області. Активісти будуть вимагати відставки керівництва прокуратури та поліції.

“Відбувались неодноразові прийоми потерпілих від злочинів громадян протягом року керівництвом правоохоронних органів області, Херсонської обласної державної адміністрації, Генеральної прокуратури та Офісу Президента України. Людям на камери обіцяли поновити порушені їх права, притягнути до відповідальності злочинців та покарання безвідповідальних чиновників. Цього не відбулось. Мінялись керівники, але справи не зрушені з місця ні на крок, деякі взагалі позакривали тихенько, використовуючи карантин. Влада знову показала що вона нічим не відрізняється від попередників”, – заявили активісти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: