У Херсоні без громадських слухань мер протягує незаконну оцінку землі

Сьогодні на виконком заступник мера Херсона Ігор Козаков виніс питання про затвердження нормативної грошової оцінки землі. Без громадських слухань та перемовин з підприємцями міста, без урахування статистичних даних!

Козаков двічі ставив на голосування це рішення для затвердження, всупереч регламенту, але його все одно не прийняли. Під час палкої дискусії представник департаменту архітектури Максим Ващук просив затвердити оцінку якомога швидше, але не зміг пояснити, які саме недоліки вказані судом, були виправлені чиновниками.

«Незрозуміло взагалі, що ми оцінюємо», — прокоментував під час засідання виконкому депутат Олег Романюк. У відповідь чиновники так і не пояснили, на чому ґрунтується оцінка землі.

Нагадаємо, через те, що протягом усієї каденції Володимир Миколаєнко зволікав із затвердженням оцінки землі, міський бюджет недоотримував приблизно мільярд гривень на рік.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: