У Херсоні біля набережної міського парку затримали браконьєрів

Вражаючий випадок на рідкість цинічного браконьєрства в обласному центрі. Група горе-рибалок прилаштувалася для незаконного промислу… просто біля набережної міського парку Слави, де горить Вічний вогонь. Причому використовували вони не сітки чи верші, а загострені гаки. Їх кидали просто у щільні косяки риби, що взимку тримаються неподалік, і намагалися зачепити якусь рибину. Причому глибокі рани за такого способу завдають десяткам особин, а на берег вдається витягти хіба одну з них – інші потім можуть загинути без жодної користі.

У нахабних «промисловців» розрахунок був на те, що у центрі міста рибінспектори браконьєрів не шукатимуть, та вони прикро (для себе) помилилися. Співробітники Херсонського рибоохоронного патруля під час рейду виявили чоловіків із гаками, вилучивши в них заборонені снасті й рибу. На загал, четверо природогубів знищили два десятки товстолобів, кілька особин ляща, тарані та рибця. За що й доведеться сплатити відшкодування більше ніж на сім тисяч гривень, повідомив заступник керівника патруля Григорій Базенко. Та залишилося невідомим, скільки риби вони ще безжально скалічили, шмагаючи по воді гострющими гаками.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. Голос УКРАЇНИ

На знімках: дніпровська риба, пошматована гаками.

Фото надано Херсонським рибоохоронним патрулем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: