У Херсоні черговий скандал довкола комунального майна

Про це написав у соцмережі фейсбук депутат Херсонської міської ради Віталій Богданов.

#АГН

про любов депутатів до комунального майна і не тільки… 💖

Багато писалось про депутатські пари, хоча і на різних прізвищах, але комунальне майно оформлювалось саме на жінок депутатів — ( Назарян і Полтавцева ; Грек і Жульова ) і ось черга дійшла до директора КП «Парки та сквери» Белоковиленко!
Інструменти відкритих баз даних давно показують його тісний зв’язок з Ольгою Проців, але останній факт підпадає повністю під дію Закону о протидії корупції і тягне на Протокол о корупції!!!
Мова піде про скандальний список з 87 обьєктів які були вкинуті без обговорення та комісій депутатських на грудневій сесії — зараз ці дії оспорює прокуратура.
Депутат крім того, що працює в КП, є членом комісії з аренди, яка без сесії у складі, де тільки 4 депутати — вирішує питання оренди комунального майна!
Так в грудні 2019р було укладено договір на 24 (!!??) роки з ГО «Добрі Справи» ( засновники Проців Ольга та іі родичка) , а вже 03.04.20 ці Добрі Справи поспішаючи, бо прокуратура через суд накладала арешт на 87 об’єктів комунального майна — за порушення процедур, викупили майно громади …за копійки!
⭕️⭕️⭕️

далі буде …

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: