У Херсоні чиновник мерії звинуватив депутата міськради у корупції та погрозах

Роман Третьяков, інспектор Управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міськради звинувачує депутата та штатного радника міського голови від партії ВО «Свобода» Олександра Ложичева в корупції та погрозах.

На данний час проти мене як інспектора Управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради ведеться інформаційний тиск з боку штатного радника міського голови та депутата Херсонської міської ради від партії «Свобода» Олександра Ложичева. Справа в тому, що Олександр Ложичев є покровителем в міській раді рекламних агенцій («Світ інформ», «Еліт веб», ФОП Самотьсов) бенефіціаром яких являється, кум по сумісництву, Устин Мальцев. Олександр Ложичев вдало вітає мешканців міста зі святами виключно на рекламних площинах цих агенцій. Так от на рахунку цих агенцій є певна кількість незаконно встановлених рекламних бордів. На адміністративній комісії 13.05.2020року розглядався складений мною адміністративний протокол на незаконно встановлений борд за адресою Бериславське шосе-вул. Залаегерсег на якому красувалося лице Ложичева, до речі Олександр, мабуть «за дивним збігом обставин» був присутній на комісії та, як наглядач, спостерігав за всім, що відбувається та як і хто із членів комісії поводиться, все повинно було відбутися за відповідним сценарієм. Так і відбулося, члени комісії не змогли визначитися з рішенням та відклали розгляд протоколу. Дивно, ніхто з членів адмінкомісії не захотів поповнювати міських боджет через незаконні дії підприємця? Перелік незаконно втановлених бордів неодноразово подавався на запит Прокуратури Херсонської області та опубліковано на сайті міської ради http://www.city.kherson.ua/…/povidomlennya-upravlinnya-este….
У 2019 році несумлінним приватним підприємцем з депутатського округу Олександра Ложичева була сфабрикована скарга на мене як на інспектора управління естетики та зовнішньої реклами, а мером відразуж орагнізована службова перевірка діяльності, а за нею послідувала Комплексна перевірка управління. Вважаю що це прямий тиск з боку керівництва та доводить, що ЛОЖИЧЕВ та його команда можуть створювати перепони на проведення законної діяльності управління та покривати операторів, що ведуть незаконну діяльність на території міста Херсона. Все що наведене в статті є наклепом та неправдивою інформацією та скривджує мою професійну діяльність та діяльність управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської. В разі подальшого тиску готовий надати всі необхідні дані правоохоронним органам. Слава Україні!
http://favoritekherson.co/…/chinovniki-hersonskogo-upravl…/…, — написав інспектор у соцмережі facebook.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: