У Херсоні чиновники не бачать масштабного сміттєзвалища замість будівництва

У Херсоні відбувається масштабне будівництво на території підприємства, яке майже 5 років не функціонує. Ніхто з чиновників не в курсі, що там «будівництво століття». Про це повідомляє в соцмережі facebook херсонець Сергій Ільїн.

Відвідали «маштабне будівництво нових корпусів» про яке в своїй відповіді стосовно звалища каже Олена Мазур (в.о. зам. міського голови). Саме так називають стихійне звалище на території колишнього заводу деякі відповідальні особи. Можливо ми не фахівці і не змогли «візуально розгледіти ознаки масштабного будівництва….» Нагадаю, мова йде про звернення стосовно звалища на території колишнього заводу. До 2015р цю територію використовувало комунальне підприємство. Але в 2015 році це підприємство припинило своє існування. І територія стала звалищем. До річки від звалища близько 300м. Незрозуміло, навіщо у своїх «відписках» посадові особи стихійне звалище називають «маштабним будівництвом нових корпусів». Все, що там побудовано, це невеличка собача будка (на фото). Як після цього можна вірити словам посадових осіб якщо вони навіть в документах надають неправдиві дані?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: