У Херсоні депутат хоче заборонити паркувальникам збирати кошти з автомобілістів

Депутат Херсонської міської ради Іван Глухов (Європейська солідарність) пропонує запровадити на території Херсонської міської територіальної громади безкоштовне паркування транспортних засобів на майданчиках для паркування, стоянках, горожах та паркінгах комунальної форми власності.

Як повідомляє МОСТ, відповідний проєкт рішення опублікований на сайті міської ради.

Документом пропонують зупинити дію пункту 1 рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 23.12.2014 № 316 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на території міста Херсон» та додатку до нього.

Такий крок він пояснює метою формування «єдиної політики щодо організації та порядку паркування транспортних засобів на території Херсонської міської територіальної громади».

А також створення умов для забезпечення якісних послуг з паркування.

Він пропонує визначити строком дії цього рішення — до прийняття Херсонською міською радою «Положення про організацію паркування транспортних засобів на території Херсонської міської територіальної громади».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: