У Херсоні депутат намагається залякати громадських активістів

Директор КП “Гарантія” Ігор Семенчев-старший намагається тиснути та залякувати громадських активістів за допомогою судів. Про це пише у соцмережах Ганна Парфенова. За її словами, Семенчев подав до суду позов про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації проти неї, перевізника Олега Павленка та журналістку Тетяну Ваніну.

Вони є авторами дослідження діяльності комунального підприємства “Гарантія”, яке побудувало причал в Гідропарку за купу грошей і з купою проблем (від соціальної напруги, яку викликали недолугі дії влади, до відсутності нормального під’їзду до причалу, перекриттям берегу бетонними плитами, заведення перевізника без конкурсу тощо). Також, на діяльність даного підприємства відкриті кримінальні провадження.

Звичайно, що викривні матеріали про це не сподобалися МКП «Гарантія» і так як кращий метод захисту – це напад, воно так і поступило, тобто подало до суду на мене, перевізника Олега Павленка та журналіста Тетяну Ваніну. На суді ви зможете побачити та почути факти про те, як будувався та перебудовувався за наші з вами гроші причал та як МКП «Гарантія» і як хочуть заставити нас замовкнути і не добиватися ефективної діяльності комунальних підприємств, що витрачають кошти громади, – пише Парфенова.

За її словами, наступне засідання Херсонського міського суду за позовом Ігоря Семенчева-старшого призначене на 17 березня.

Прошу прийти на дане засідання, щоб воно було максимально відкритим і щоб ситуація з утисками свободи слова в Херсоні та залякування громадських активістів судовими справами була максимально широко висвітлена для херсонців”, – пише громадська діячка.

Newtime Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: