У Херсоні депутати визнали котів частиною екосистеми

Таке рішення депутати міськради ухвалили на сесії, отримавши електронну петицію, збирання необхідних 250 підписів на підтримку якої завершили достроково.

У відповідності з рішенням, муніципальна влада має рекомендувати комунальним службам та кондомініумам усунути перешкоди для доступу чотирилапих до підвалів, де вони ловитимуть гризунів. Бездоглядних мурок відтепер будуть відловлювати для подальшої стерилізації, а в рамках просвітницької роботи дітям розповідатимуть про їх важливість для екосистеми міста.

Утім, багато хто досить скептично оцінює ефект від зміни ставлення до ролі котів у великому місті. У місцевому управлінні Держспоживслужби принагідно нагадали, що ніякі коти не замінять систематичної боротьби відповідних служб із навалою пацюків та мишей, котрі заповнили смітники, підвали та пустирища. Та якщо вже й допускати мурок до підвалів житлових будинків, то хтось повинен взяти на себе відповідальність за прибирання відходів їх життєдіяльності. А в рішенні міськради про це — ані слова.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. Голос УКРАЇНИ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: