У Херсоні гальмує «велика приватизація»

Вочевидь гальмує велика приватизація на Херсонщині. Ще з початку минулого року тут планують продати «з молотка» п’ять великих підприємств, однак досі на  аукціон виставили тільки один завод «Судмаш» у Херсоні. І цей приватизаційний аукціон провалився, оскільки до лота ніхто не виявив цікавості.

Завод «Судмаш» випускає судову арматуру та пожежні підйомники. Його стартову ціну визначили у 67 мільйонів гривень, а торгам передувала широко розрекламована презентація за участю керівників Херсонської ОДА. Та це інтересу інвесторів не пожвавило: попит на продукцію підприємства через катастрофічне падіння обсягу замовлень на будівництво нових суден у херсонських верфей практично відсутній. Бізнесові кола, щоправда, не проти викупити територію підприємства у 6,5 гектари. Знаходиться вона у мальовничому місці,біля річки, і тут можна було б збудувати цілий таунхаус чи кілька житлових будинків, вигідно розпродавши помешкання. Однак відмови від виробництва й збереження робочих місць за основним профілем приватизаційний аукціон не передбачає, тож ставати у чергу потенційні покупці не поспішають.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. Голос УКРАЇНИ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: