У Херсоні Інспекція з благоустрою порушує законодавство (відео)

Начальниця Інспекції з благоустрою — Олена Мазур

У ці хвилини на проспекті Ушакова неподалік від площі Свободи демонтують ларьок.

Демонтаж проводить Інспекція з благоустрою Херсонської міської ради, яку очолює скандально відома депутатка від ОПЗЖ Олена Мазур. Розбирають ларьок з порушенням законодавства, що є фактом самоправства з боку Інспекції.

У власників споруди є рішення суду про зупинення рішення Виконавчого комітету Херсонської міської ради про демонтаж цього ларька.

Проте чиновники просто ігнорують рішення суду, прикриваються тим, що нічого про це рішення не знають. Але є факти, які доводять те, що в Інспекції знають про заборону демонтажу. Представник Іспекції з благоустрою був присутній на судовому засіданні. Також адвокат власників споруди направляв до виконкому супровідний лист про рішення суду. Таким чином, Олена Мазур та її підлеглі порушують законодавство під прикриттям поліції та Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва, який є безпосереднім начальником депутатки Мазур.

Відтак, Олена Мазур порушила одразу дві статті Кримінального кодексу України: Стаття 356. Самоправство (Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, — карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців) та Стаття 382. Невиконання судового рішення (п.2 — Дії, вчинені службовою особою, — караються штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. п. 3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, — караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: