У Херсоні й надалі працюватимуть «нічні» маршрутки

У міськраді відбулася зустріч в.о. заступника міського голови, радника Юрія Стельмашенка та керівництва управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міськради із представниками ГУ Національної поліції в області і компаній-перевізників. Головними темами для обговорення стали безпека дорожнього руху, оновлення рухомого складу, а також робота громадського транспорту у вечірній час.

Так, представники Нацполіції закцентували на тому, що наразі у місті проходить Місячник безпеки дорожнього руху. Його проведення має на меті привернути уваги громадян до складної ситуації на дорогах. Завдання місячника, по великому рахунку, – нагадати херсонцям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

Разом з тим, Юрій Стельмашенко, переходячи до теми роботи міського транспорту у вечірній час зокрема, підкреслив: “Вечiрнi рейси повиннi виконуватися, автобуси мають виходити – це прямо прописано у договірних зобов’язанням міста з компаніями-перевізниками. Ми маємо надавати якісну послугу містянам”.

Начальниця управління транспортної, дорожньої інфрастурктури та зв’язку міськради Марина Віркун повідомила, що з червня у Херсоні стартує перевірка дотримання умов перевезень пасажирiв. У ході наради увагу придiлили і роботі маршрутних автобусів за напрямками Комишани, Степанiвка, Зеленiвка та Антонiвка. Перевiзники обiцяли посилити контроль за виконанням водiями розкладу руху, особливо у вечiрнiй перiод.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: