У Херсоні кандидат в депутати чинить тиск на голову ОСББ

Віктор Сухокобилін

Нашому виданню стало відомо, що один із кандидатів на місцевих виборах від політичної партії «Нам тут жити» Віктор Сухокобилін чинить тиск на голову ОСББ. На сьогодні, Віктор Сухокобилін є чинним депутатом Корабельної районної у місті Херсоні ради. Як приватний підприємець він займається утилізацією пластикових відходів. Сухокобилін ініціював як депутат запровадження роздільного збору сміття і встановлення ПЕТ-сіток для пластикових відходів.
Минулого тижня він звернувся до однієї з голів ОСББ з вимогою організувати зустріч у її будинку з виборцями. Після відмови, він припинив вивіз та утилізацію відходів із ОСББ. Голова ОСББ звернулась до заступника голови Корабельної райради О. Соловйова,  який пообіцяв розібратися у ситуації, проте свої обіцянки проігнорував. Це вбачається із спілкування між головою ОСББ та паном О.Соловйовим


Виникає питання: команда Колихаєва намагається зібрати голоси на виборах шантажем?

Крім того, не зрозуміло, що робити херсонцям зі сміттям, коли приватні структури не виконують роботу, а місцева влада розводить руками.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: