У Херсоні квартирні шахраї викинули на вулицю сім’ю (фото)

Сьогодні, 2 липня, «Народний контроль» вчергове став свідком як в Херсоні  процвітає беззаконня квартирних шахраїв, а поліція нічому цьому не може  протидіяти.

Так справа стосується квартири херсонки Тетяни Негальчук, яка стала жертвою квартирних афер. Варто зазначити, що подібна афера мала місце 24 червня – детальніше за посиланням.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження 12012230040000995, яке просто не розслідується вже 10 років, жодних осіб не затримали, жодним особам не оголошено підозр, захистити порушені права ніхто не може.

В той же час, злочинці та група пов’язаних в цій справі осіб 2 липня приїхали до квартири Тетяни Негальчук, викинули всі речі на вулицю, почали протиправно заволодівати її майном.

Викликана на місце поліція нічого не хоче робити, виконують роль статистів, нікого затримувати не бажають. Це при тому, що ця справа перебуває на особистому контролі в Києві в Офісі Генерального прокурора та МВС.

Про ці факти неодноразово «Народний контроль» доводив до керівництва  поліції Херсонщини, зокрема О. Прокудіна, начальника слідства М. Вербицького, Офісу Президента та Генерального прокурора. Своєчасної та належної реакції — нуль.

Все це показує, що в країні панує беззаконня, а правоохоронні органи лише покривають злочинців. Проте люди не збираються терпіти та вимагатимуть відставки керівництва правоохоронних органів Херсонщини. Планується безстрокова акція людей обурених беззаконням!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: