У Херсоні ліквідатори катастрофи на ЧАЕС зустрілися з молоддю (відео)

Сьогодні в стінах Центральної міської  бібліотеки ім. Лесі Українки відбулася конференція присвячена пам’яті 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС. У заході приймали участь читачі бібліотеки та школярі. Поділитися зі слухачами своїми вражаючими та неймовірними історіями прийшли ліквідатори-жителі міста, які ціною власного здоров’я рятували світ від ядерної катастрофи.

Осторонь не залишилася і команда «Народного контролю». Голова організації Валерій Гурківський також поділився своїми спогадами про пережите лихо, та закликав молоде покоління належно поважати героїв і не залишатися осторонь чужої біди. Адже,  зараз як ніколи,  ліквідатори Чорнобильської АЕС потребують допомоги всіх небайдужих. Оскільки, місцева влада напрочуд забула героїв та відмовляє їм в будь-якій допомозі.

Учасники залюбки відповідали на питання слухачів та ділилися своїми враженнями від конференції. А наприкінці для всіх пролунала музина композиція.

Найцікавіше з історій  кожного ліквідатора  ми виклали у відео.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: