У Херсоні медична афера на 35 мільйонів

Дорогоцінне медобладнання замість того, щоб працювати на здоров’я містян, вже рік як простоює на складі.

Ці та інші деталі викрили сьогодні під час засідання робочої групи з підготовки до сесії Херсонської міськради.

 

Рік тому ангіограф ( апарат для обстеження судин) купили за рахунок міського бюджету для пацієнтів лікарні ім. Лучанського. Ніби то поспішали – і лікарі, і лобісти-депутати, ніби то обґрунтовували турботою про людей.

 

Ціна питання була суттєвою для громади — 32 мільйони гривень!

 

Апарат мав би стояти у спеціально облаштованному приміщенні. Тож одразу після закупівлі на ремонт у лікарні Лучанського виділили з міськбюджету ще 1 мільйон гривень.

 

Здавалося б, цей золотий апарат мав би творити з хворими дива! Втім закупку провели та забули, з того часу питання скинула з контролю і начальниця управління охорони здоров’я Світлана Межерицька. Тим паче не згадує про нього і мер. І ось на комісії депутати таки пригадали ангіограф, і з’ясувалося – ремонт за рік так і не завершили.

І – о диво! – на нього тепер потрібно ще два мільйони. При цьому минулого року міський бюджет спрямував на ремонти лікарень та поліклінік Херсона 16 мільйонів гривень – кажуть в управлінні капбудівництва. З них можна було ремонтувати що завгодно.

 

Під час робочої групи Світлана Межерицька не може відповісти на жодне питання, пов’язане з ангіографом. Ані про об’єм робіт, ані про площу приміщення, яке потребує ремонту. Звісно, і кошторису — від кого чекати — в мерії не знають.

 

Виходить, встановлення у лікарні ангіографа на сьогодні виливається місто вже у 35 мільйонів гривень. На цю суму можна було б відремонтувати не те що кабінет з обладнанням, а й ціле стаціонарне відділення. Мер Володимир Миколаєнко у відповідь на питання лише знизує плечима та коситься на начальницю управління охорони здоров’я.

 

Хто ж таки нажився на ніби то потрібній людям медичній закупівлі?

Та хто має бути покараний за професійну бездіяльність?

Просимо вважати цей матеріал зверненням до правоохоронних органів. За безвідповідальне ставлення до податків мають відповісти посадові особи міськради!

 

 

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. Ирина

    Пихают деньги по карманам начальники гор-, облздравов и главврачи!!!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: