У Херсоні Міжнародний день молоді відсвяткують фестивалем

Творчі херсонці знову готуються до фестивалю. З нагоди Міжнародного дня молоді на набережній Херсона біля пам’ятника першим корабелам відбудеться «Шафа!Фест». Поети, барди та рок-гурти виступатимуть під відкритим небом на березі Дніпра.

«Фестиваль – це масштабний захід, який завжди дає змогу розширити горизонти. Наприклад, я виступаю вже три роки і досі дуже хвилююся перед виходом на сцену. Подібні заходи дають змогу перебороти страх. А також, презентувати творчість більшій кількості людей. І це дуже класно, що у херсонців є можливість ділитися своїми напрацюваннями», – каже постійна учасниця заходу, молода поетеса Дарія Кучеренко. Вона пише вірші про езотерику, космос та неземне кохання. Кілька з них зачитає у суботу, 8-го серпня, на «Шафа!Фесті».

У одній частині з поетами виступатимуть барди. Зокрема, Володимир-Вадим Чорний. Він художник, та, як кажуть, талановита людина – талановита у всьому. Володимир пише вірші і кладе їх на музику. «Фестиваль – одне з місць, де збираються митці. Ми слухаємо одне одного, представляємо себе і, що головне, кайфуємо, перебуваючи у творчій атмосфері. Хіба це не чудово?».

Акустичними виступами програма не закінчиться. Після письменницької частини на сцені звучатиме рок. «Bloom», «Старый Мотив», «Криголам», «Windmusic», «Крылья» та «Gladium» – лабатимуть гурти з Херсона та Миколаєва.

«Windmusic» існує з 2016-го. Рок-банда виконує композиції у стилях хард-рок та південно-американський рок-н-рол. У репертуарі – близько 70-ти авторських пісень і композицій українською та російською мовами. Деякі з них учасники гурту виконають на фестивалі!

«Сьогодні всі стрімко прагнуть бути на хвилі, бути на стилі. У шафі кожної сучасної людини обовязково знайдеться купа стильних та прикольних речей. Це дуже круто, що у нашому Херсоні сформувалася така «Шафа», наповнена креативними, творчими особистостями. Тож ми, хард-рок гурт «Windmusic«, теж завжди маємо бути на хвилі сучасності. І повірте – нам є що дістати з нашої стильної «Шафи», – стверджують учасники рок-гурту. Сподіваємось, що фестиваль з часом набере всеукраїнського масштабу й завжди буде заручатися підтримкою ініціативної молоді та місцевої влади. Такі проєкти варті підтримки, бо в них зароджується і розвивається культура нашого міста».

Фестиваль розпочнеться о 17:00!

Не забудьте взяти маски. Під час заходу дотримуйтеся соціальної дистанції.

Деталі: https://www.facebook.com/events/333775981087953/

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: