У Херсоні на користь депутата від “Нам тут жити” розіграли тендер на мільйон гривень

У Херсоні Департамент міського господарства міськради розіграв тендер на послуги з видалення дерев на користь компанії депутата Херсонської райради від партії “Нам тут жити” Максима Якуби. Вартість послуги складе близько 1 мільйона гривень. 

Мова йде про компанію ТОВ “Буд вік сервіс”. Єдиним конкурентом був ФОП Олексій Лукомський, який є юристом та не має відповідних КВЕДів для надання послуг з видалення дерев.

Цікаво, що Олексій Лукомський є співзасновником фірми ТОВ “Херсон-Трейд” разом зі скандально відомим екс-радником Колихаєва Борисом Вейштортом, який наразі працює менеджером з питань регіонального розвитку комунального закладу “Інститут розвитку Херсонської територіальної громади”.

Зазначимо, що компанія ТОВ “Буд вік сервіс” Максима Якуби “натендерила” у Херсоні на загальну суму близько 7 млн гривень. Причому, активно отримувати підряди ця фірма почала з квітня цього року.

Джерело

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: