У Херсоні намагаються закрити міську протитуберкульозну поліклініку

Знову на межі закриття опинилася Херсонська міська протитуберкульозна поліклініка.

Про це повідомляє видання Kherson.net.ua.

Управління охорони здоров’я Херсонської міськради знову повідомило керівництво міської протитуберкульозної поліклініки про можливе закриття цього закладу у найближчий час через начебто недоцільність його роботи. Поліклініка не може отримати ліцензію НСЗУ через відсутність у неї апарату для УЗД і кардіографу, які взагалі не використовуються у закладах такого профілю.

Заклад вже намагалися закрити минулого року, але його керівництву вдалося довести необхідність функціонування поліклініки.

Керівництво поліклініки наголошує, що вона важлива насамперед як медзаклад, де проводиться діагностика і надається консультативна допомога неважким хворим. Також до недавнього часу у поліклініці приймали дитячі фтизіатри, яких перевели в обласний протитуберкульозний диспансер і розмістили неподалік від приймального відділення, куди потрапляють і важкі хворі, небезпечні з точки зору розповсюдження інфекції.

Зараз через невизначеність Херсонська міська протитуберкульозна поліклініка не фінансується: співробітники не отримують зарплату, приміщення не опалюється.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: