У Херсоні «Народний Контроль» вшанував учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого у день великого православного свята Стрітення Господнього в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Крім цього, сьогодні 33-річнниця виведення військ з Афганістану.

Зараз ми, як ніколи, розуміємо цінність свободи. Немає нічого гіршого і болючого від війни. Особливо, якщо війна на теренах батьківщини і свої голови кладуть твої друзі та знайомі. З 2014 року Україна бореться за свободу своєї нації, як колись боронили свободу в Афганістані наші побратими. Наші матері знову, як і під час війни в Афганістані, оплакують своїх дітей, що ще вчора були поряд і говорили про повернення з війни, живими і не ушкодженими.

Афганська війна відома своєю жорстокістю та великим кровопролиттям. Багато українців було відправлено  просто на бійню, в якій головну роль відігравали політичні інтереси та амбіції очільників країн.

Більшість військових, що повернулися живими й досі не можуть дати відповіді за що ж вони воювали. Задля кого чи чого? За чию свободу? Проте, вони готові знову встати захист свободи людей, але цього разу власної країни.

Народний контроль не залишився осторонь та приєднався до вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Команда організації відвідала богослужіння  в пам’ять про загиблих в Афгані та поклала квіти до могил воїнів-інтернаціоналістів. Окрім цього, команда вшанувала пам’ять першого загиблого в Афганістані херсонця – Володимира Дробота. Чий героїзм заслуговує гордості та поваги. Не зважаючи на отримане поранення та благання матері залишитися вдома, він все одно повернувся на війну, в Афганістан. Це – вчинок справжнього чоловіка, справжнього воїна.

Народний контроль, й надалі, буде підтримувати воїнів-інтернаціоналістів та продовжить щорічно вшановувати пам’ять загиблих в Афганістані.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: