У Херсоні навчальний рік може початися дистанційно

Значна частина шкіл Херсонщини з 1 вересня не зможе почати навчальний рік у звичному режимі — тільки дистанційно. Річ у тім, що класи для учнів мають відкрити для дітей лише в тому разі, якщо вісімдесят відсотків педагогічних працівників вакциновані від коронавірусу.

А менш як за місяць до старту занять щеплення зробила тільки половина з 38 тисяч учителів, наголошують в облдержадміністрації. До того ж у трьох великих територіальних громадах прийшли на вакцинацію від 11 до 15 відсотків педагогів, що значно менше, ніж у середньому по області.

На додачу кількість хворих на COVID-19 на Херсонщині під кінець літа почала стрімко зростати — виявився небезпечний штам «Дельта». І якщо темпи розповсюдження інфекції залишаться такими само високими, вже за кілька тижнів регіон вийде із «зеленої» зони і «пожовтіє».

А це означає, що карантинні обмеження, які діяли навесні, доведеться повернути — включно із переведенням навчальних закладів на дистанційну роботу. Тоді вже не буде мати значення, скільки вчителів отримали рятівну ін’єкцію.

Голос України

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: