У Херсоні обговорили питання підвищення енергоефективності житлових будівель

Вчора відбулась конференція на тему підвищення енергоефективності житлових будівель. Конференція стала завершальним заходом проєкту ЄС ПРООН HOUSES.
На зустрічі були присутні найактивніші голови ОСББ міста Херсон, представники Центра енергоефективності м. Миколаєва , представниця IFC, представник і технічний спеціаліст компанії Danfoss East Europe, спеціалісти компанії Теплотехніка.

Головна ідея, ми маємо рухатись до нашої спільної мети разом. Кожен голова ОСББ заслуговує на подяку, кожен особливий! Адже це титанічна праця, за незначні гроші, яка направлена на покращення комфорту проживання всіх мешканців будинку. Голови ОСББ, що були присутні на зустрічі, вже зробили перші кроки в бік енергоефективності і до них долучитися можете і Ви. Проєкт завершується, але ОСББ можуть розраховувати на підтримку Центру Енергоефективності ЕНЕКО. Дякуємо Эсма Умерова за натхнення, плідну співпрацю та організацію заходу, — підсумували представники Центра енергоефективності м. Херсон.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: