У Херсоні обговорять концепт «Міста доброчесності»

20 березня 2020 року з 11 до 14 години в готелі «Мускат» відбудеться Публічне обговорення проєкту «Міста доброчесності», що реалізується Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні (EUACI) у партнерстві з ПРООН і фінансується Європейською Комісією та Міністерством закордонних справ Данії.

Для участі необхідно зареєструватись, перейшовши за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Y0pGHoKtaP_lNL9pSpTwiI-YcRukzDiDQH0Bt11UudM

Мета публічного обговорення:

  • Ознайомити учасників заходу із концептом «Міста доброчесності»;
  • Ознайомити учасників з інструментами доброчесності;
  • Залучити учасників до розробки та обговорення заходів, направлених на усунення/мінімізацію корупційних ризиків у діяльності органів місцевого самоврядування;
  • Обговорити з учасниками заходу функціональні можливості електронної приймальні та інші механізми доступу до публічної інформації, надання електронних послуг та залучення громадян до процесу прийняття управлінських рішень.

    Мета концепції «Міста доброчесності» – продемонструвати те, як використання кількох взаємодоповнюючих інструментів доброчесності може обмежити корупційні ризики і підвищити підзвітність в обраних містах. Це «переналаштування» відносин між місцевою владою і громадянами шляхом запровадження ефективніших процедур і процесів, ще більшої прозорості й ще більш партисипативних механізмів, спрямованих на підвищення підзвітності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: