У Херсоні підвели перші результати цьогорічного ЗНО (відео)

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання – 2020, яку відтерміновували через поширення коронавірусної інфекції, вже позаду. Традиційного цьогоріч зареєстровані випускники мали змогу скласти не більше 4 предметів. Проте не обійшлося і без нововведень, пояснює начальниця управління освіти і науки ХОДА Ірина Дробиш.

Для проведення основної сесії ЗНО на Херсонщині задіяли 44 пункти тестування та близько 2600 науково-педагогічних працівників. З приводу явки учасників, то найменший відсоток у розмірі 59 зафіксовано на біології. Не обійшлося і без порушень, власне за які учасників позбавили права продовжувати складання іспиту.

До речі, за першими результатами ЗНО троє вихованців Херсонського фізико-технічного ліцею та один випускник Херсонського ліцею отримали по 200 балів з математики. Ще троє учасників отримали 200 балів з фізики. Та гордістю Херсона став вихованець Херсонського ФТЛ Віталій Кобцов, якому вдалося отримати найвищий бал як з фізики, так і з математики. За таку старанність діти отримають нагороди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: