У Херсоні пляж перетворюється на смітник (відео)

На пляжі «Лілея» у Херсоні утворився смітник.

Неодноразово місцеві жителі зверталися до міської влади, волонтери влаштовували прибирання.

Цього року з міського бюджету не було передбачено грошей на доброустрій пляжу.

Херсонка Ольга відпочиває на пляжі «Лілея», каже, приходить сюди насолодитися природою, погодою. Говорить, їй не вистачає порядку. Щодня вона з подругами приходять на пляж займатися спортом, скупатися і попити чаю. Розказують, що дуже подобається тут відпочивати, але пляшки, розкидані пакети, заповненні вщент сміттєві урни псують краєвиди і настрій. Ольга каже, пляж не порожній цілий рік, бо і взимку, і влітку тут гуляє молодь, пенсіонери, батьки з дітьми. Говорить, брудно завжди, сміття розкидане всюди.

Як розповіла начальниця інспекції з контролю за доброустроєм Херсонської міської ради Олена Мазур, міський голова планує масштабний проєкт реконструкції пляжу «Лілея». На найближчій сесії передбачено розглянути це питання.

«У бюджеті на ескізну документацію передбачені 49 тисяч гривень, яку будуть розробляти одеські архітектори. Також в бюджеті передбачене фінансування вже самої реконструкції пляжу. І на цій же сесії передаємо пляж на баланс комунального господарства «Парки Херсона». Якщо 5 листопада сесія відбудеться, то 10 листопада вже буде господар, який надалі буде доглядати за «Лілеєю».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: