У Херсоні почалася ліквідація комунальних підприємств

Мандатно-антикорупційна комісія Херсонської міськради розглянула питання ліквідації комунальних підприємств міста. Вони не лише не приносять прибутку, як то має бути, а й створюють умови для зловживань і корупції. Директори комунальних підприємств, які є депутатами є прямими підлеглими мера Володимира Миколаєнка, то ж частенько прозоро не звітують про роботу та фінанси.

На найближчу сесію вже виносять проект рішення про ліквідацію КП ХЕСКО (директор депутатка Лариса Леонова). Водночас під час останнього засідання комісії депутати запропонували ліквідувати ще одне комунальне підприємство, яке встигло засвітитися у судових справах, — КП «Херсонський міський центр земельно-майнових відносин» (директорка родичка депутата Дмитра Больбота). Над питанням у міськраді поки розмірковують.

Процес ліквідації КП у Херсоні складний, бо дуже багато «примерських людей» роками годуються від такого «бізнесу на грошах громади». Під силу це зазвичай лише активістам, які настроєні до мера опозиційно, та антикорупціонерам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: