У Херсоні працівники торгівлі мітингували проти заборони працювати непродовольчим ринкам

Не зважаючи на заборону міської ради, пішли торгувати, — близько 60 працівників торгово-сервісного центру «Кристал» протестували 10 квітня у Херсоні біля міської ради проти заборони працювати непродовольчим ринкам. Люди рухались пішохідним переходом.

О 9:30 на проспекті Ушакова було призупинено рух транспорту через акцію протесту. Ганна Бічек торгує взуттям. Умови роботи мають бути однаковими для всіх, — говорить жінка.

«Нас не попередили заздалегідь. Вчора о другій годині дня прийшли і сказали, що закривають наш ринок. Субота і неділя дні, коли можна хоч щось заробити. Наші реалізатори взагалі залишались без грошей. Вони живуть з того, що заробили за день. Пішли і нагодували родину, дітей. Завтра вже буде нічим».

Олександр — учасник акції. Говорить, їх закрили, при цьому половина ринків працюють.

На ринку на Північному є точки, які працюють. Учасниця акції Людмила Красюк розповіла, що торгівлі як такої зараз взагалі немає. У людей одна надія на вихідні, починається сезон. Жінка додала, що заплатили всі податки, за охорону та оренду. Ще замовили товар і не розрахувались за нього.

За підрахунками поліції на пішоходному переході зібралося близько 40 людей, — сказав заступник начальника херсонського відділу Нацполіції Андрій Єлісєєв. Говорить, вимагали доступу до робочих місць на ринку «Кристал». Порушень громадського порядку не зафіксовано. Транспортного колапсу не сталося.

Через 40 хвилин люди закінчили акцію і вирушили до своїх робочих місць. Попри заборону міської ради ворота ринку були відкриті. Працівники підняли ролети на кіосках. Директор торгово-сервісного центру «Кристал» Олександр Семеніхін був за межами міста. Ситуацію прокоментував телефоном.

«На сайті міської ради вчора з’явився протокол засідання міської комісії ТЕБ та НС. Тому спочатку прийняв рішення про закриття. Я не міг ігнорувати рішення міської ради. Було багато незадоволених. Мали попередити хоча б за тиждень. У нас все на свіжому повітрі, мало людей. Ми готові забезпечити температурний скринінг і засоби захисту. На сьогодні прийнято неофіційне рішення і будемо працювати».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: