У херсонській Укртрансбезпеці працюють старі схеми

У Херсоні працюють схеми Ігоря Пастуха.

Через корупційні схеми екс-начальника Чорноморського управління Укртрансбезпеки пішли обшуки в інспекторів та посередників.

Згідно ухвалі Херсонського міського суду від 20 серпня 2020 року, викрита така схема поборів. Аби подолати ваговий комплекс «Консул» на трасі М-14 водії та власники вантажівок перераховували інспекторам Чорноморського управління Укртрансбезпеки на банківську картку посередникам — С. Харуці та Д.Омельченку — від 600 до 1000 гривень з кожної одиниці вантажного транспорту. Номер банківської картки також фігурує в ухвалі суду. Таким чином побори з власників великогабаритного транспорту на місяць перевищували 1 мільйон гривень.

Підозрюваний отримувач неправомірної вигоди – інспектор В. Мельник – близька людина Ігоря Пастуха. Як свідчать співробітники управління Укртрансбезпеки, вони тісно незаконно співпрацювали ще за часів спільної роботи на держслужбі.

До всього, інспектора Мельник, Шпінь, Гагарінов та інші, по’вязані з Пастухом, свідчили на його користь в суді щодо поновлення на посаді.

Поки що Херсонський міськсуд задовольнив клопотання щодо обшуку в підозрюваних у злочині, вилучення грошових, інших доказів та техніки. Спійманих на посередництві Харуці та Омельченку присуджено тримання під вартою, але вони легко змогли за себе внести задатки – 120 та 170 тисяч гривень та поки чекають результатів розслідування. Що ж до інспектора Укртрансбезпеки Мельника, то він ухиляється від засідань і чекає, поки за нього «порєшає» організатор схеми. Втім цілком можливо, наступного разу його приведуть у залу суду примусово.

Проти Пастуха правоохоронці докази ще шукають.

Нагадаємо, дружина та партнер Пастуха Оксана йде у міськраду від Європейської Солідарності. Варто голосувати відповідально.

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: