У Херсоні представники французької компанії обговорили з громадськістю План сталої міської мобільності (відео)

Учора, 26 серпня, відбулося обговорення «Плану сталої міської мобільності Херсона». План сталої міської мобільності Херсона – це стратегічний план, створений для задоволення потреб у пересуванні (мобільності) людей та бізнесу задля досягнення вищого рівня життя.

Про це у соціальній мережі facebook повідомив активіст Кирил Пулов:
Днями я випадково дізнався, що 26 серпня в Херсоні пройде захід «План сталої міської мобільності Херсона», який дуже сильно вплине на майбутнє мого улюбленого міста. Це надзвичайна подія, на мою думку — доленосна для міста.
За півтори години презентації я зміг повністю зануритися в транспортні проблеми міста та познайомився с провідними фахівцями Denys Moliaka, Iryna Bondarenko, Ігор Могила. Фахівці вивчили усі проблеми вкрай глибоко, провели величезні соціологічні опитування (одна тільки соціологічна презентація вийшла на 200+ сторінок).
Розробка ПСММ Херсона відбувається за рахунок 150 тис. євро грантових коштів, залучених містом в 2020 році. Компанія EGIS Ukraina була обрана в результаті проведення конкурсу серед 6 компаній, попередньо відібраних Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).
ДУЖЕ ВАЖЛИВИМ у ПСММ є залучення громадськості до процесу розробки, аби врахувати потреби усіх категорій мешканців. Я готовий долучитися до реалізації ПСММ та з радістю допоможу в міру своїх сил. Прикладаю посилання на відео-запис обговорення. Наступна зустріч планується на 23-24 вересня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: