У Херсоні презентували проект «Ті, що надихають»

4 грудня на базі обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша відбулася пресконференція з нагоди презентації благодійного фотопроекту «Ті, що надихають». Захід організовано ГО «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Велід» і творчим колективом «Янголи Добра» НВК №48.

Обрана дата презентації фотопроекту «Ті, що надихають»  не випадкова, зазначають організатори, бо ж 3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю.

Фотопроект зібрав 75 світлин дітей та молоді з інвалідністю, їхніх мам, паралімпійців, дефлімпійців, спортсменів, які представляють Херсонщину та Україну на змаганнях різних рівнів.

Одразу після презентації учасникам представили виставу «Ми РІЗНІ, але ми РІВНІ». Участь у ній взяли діти творчого колективу «Янголи Добра» НВК №48, члени ГО «Велід», актори і вокалісти театру ім.М.Куліша.

Довідка. Проект «Ті, що надихають»  реалізується, у тому числі, за підтримки  Херсонської міськради, Херсонської облдержадміністрації та Херсонської облради.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: