У Херсоні презентують «Стратегічне бачення розвитку міста»

Громадська рада при Херсонському міському голові презентує своє бачення стратегічного розвитку міста.
Завта, в п’ятницю, о 13.30, у великому залі Херсонської міської ради відбудеться засідання Громадської ради при Херсонському міському голові яке буде присвячено питанню стратегічного розвитку міста.
Громадська рада на протязі 5 років постійно надавала пропозицію міській раді розробити нову Стратегію розвитку, або хоча б, актуалізувати стару, яка була прийнята ще в 2009 році, і мяко кажучи, морально застаріла.
Крім того, громадська рада постійно надавала міському голові та депутатам пропозиції щодо вирішення стратегічних завдань розвитку міста в різних сферах: управління громадою, робота громадського транспорту, ЖКГ, освіта, благоустрій міста міста., екологія. Але нажаль влада не часто прислухалась до цих пропозицій.
І ось в ГР вирішили:: визначити головні проблеми життя та розвитку міста та підготувати пропохиції по їх вирішенню. Причому спектр цих пропозицій доволі широкий: управління громадою, бюджет, економічний розвиток, соц захист, освіта, медицина, культура, спорт, екологія, ЖКГ, транспорт.
Під час засідань робочих груп громадської ради були напрацьовані десятки пропозицій по вирішенню проблем. При чому в цих засіданнях взяли активну участь представники організацій, які не входять до складу ГР, незалежні фахові експерти.
Завтра на засідання планується затвердити пропозиції, як рекомендації ГР до майбутньої Стратегії розвитку міста. В ГР розуміють, що нинішній склад міської ради вже нічого не зробить, і тому звертаються до нового міського голови та майбутніх депутатів.. Ми пропонуємо включати наші пропозиції до свої передвибоочих програм партіям та кандидатам і після виборів спільно впроваджувати.
Буде створена Робоча група, яка сприятиме поширенню затверджених рекомендацій та встановленню комунікацій з командами кандидатів для подальшої співпраці.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: