У Херсоні процвітає підпільний гральний бізнес

Минулого тижня активісти «Національного Корпусу» виявили за адресою просп. Ушакова, 32 підпільний гральний корпус.

Представники Нацкорпусу навідались до цього закладу за адресою Ушакова, 32. Було виявлено підпільний гральний зал. На місце викликали наряд поліції, — повідомляє телеграм-канал Нацкорпусу.

Приміщення грального закладу було опечатано, ноутбуки, які використовували у якості ігрових автоматів були конфісковані.

Проте у суботу, 16 травня, ігрові автомати знову запрацювали. Цього разу на місце роботи закладу поліцію викликали активісти Громадського руху «Народний Контроль», які помітили, що на дверях закладу зняли обмежувальні стрічки (використовують при опечатуванні приміщення), а з приміщення постійно виходять та заходять люди.

На місце був викликаний наряд поліції. І тут почалися відбуватися незрозумілі справи: поліція приїхала за викликом тільки через 41 хвилину, потрапити до закладу навіть не намагалася, обмежившись складанням протоколу-огляду дверей закладу та прийняла заяву.

Як пізніше стало відомо нашому виданню від одного з гравців цього закладу, адміністратора ігрових автоматів повідомили про виклик поліції, після чого усіх зачинили всередені та пригощали безкоштовним алкоголем. Випустили присутніх тільки після того як місце події залишила поліція.

Виникає ряд питань: хто і звідки повідомив адміністратора про виклик поліції? Виходить у грального закладу є «дах» у правоохоронних органах? На яких ноутбуках грали присутні, чи не на тих, що були днями конфісковані?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: