У Херсоні продовжується конфлікт довкола пасажирських перевезень (відео)

Раніше ми повідомляли, що тривалий час у Херсоні окремих підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів утискають органи влади. З кожним днем ця історія набирає нових обертів.

Херсонська обласна державна адміністрація на літній період організувала конкурс на пасажирські перевезення до курортів області. 6 фірм-перевізників отримали право здійснювати перевезення пасажирів від Залізничного вокзалу та автостанції «Юг». Таким чином ці фірми мають законне право працювати на території біля Залізничого вокзалу та автостанції «Юг». Вже не один місяць існують суперечки щодо місця дислокації, зупинок та стоянок транспортних засобів для забору пасажирів.

При цьому, окремі перевізники ФОП Присяжний, ФОП Демчук, ПП Корсар почали здійснювати пасажирські перевезення з автостанції «Юг» — це поряд із Залізничним вокзалом. За наявною інформацією, почався тиск на перевізників ФОП Поярков, ФОП Шмагановський, ФОП Камінський, щоб вони теж почали перевозити пасажирів з даної автостанції, незважаючи на той факт, що у вищеназваних підприємців є відповідні чинні договори, паспорти маршрутів на відправлення пасажирів з території Залізничного вокзалу.

ХОДА надала дозвіл здійснювати посадку пасажирів на території парковки вокзалу через те, що автостанція не може обслуговувати великий потік автобусів та пасажирів.

За словами перевізників, права яких утискають, їхній роботі перешкоджає екс-заступник начальника Управління транспорту й зв’язку Херсонської ОДА Філончук Вячеслав Миколайович. Вячеслав Філончук «підмяв» під себе автостанцію і змушує усіх перевізників працювати на його «умовах».

Філончук залучившись підтримкою активістів «Національного корпусу» перешкоджає роботі фірм ФОП Поярков, ФОП Шмагановський, ФОП Камінський. У п`ятницю члени Нацкорпусу перекрили Привокзальну площу, недаючи змогу здійснювати пасажирські перевезення гостей нашої області до курортів.

Таким чином, через такі дії Херсонщина втрачає свій імідж та туристичну привабливість.

Виникає ряд запитань:
— Чому облдержадміністрація підігрує Філончуку та не змогла організувати безпечне та комфортне перевезення пасажирів?

— Чому перевізникам умови диктує Національний корпус, а Нацполіція та Департамент інфраструктури Херсонської ОДА лишається осторонь?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: