У Херсоні продовжують працювати непродовольчі ринки, незважаючи на заборону (відео)

Попри заборону у Херсоні продовжують працювати непродовольчі ринки. Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через збільшення кількості хворих на СОVID-19 рекомендувала ввести низку додаткових протиепідемічних заходів. Серед них — припинення торгівлі на ринках, крім продуктових. Продавці кажуть, про заборону чули, але офіційного документа не бачили.

Торгово-сервісний центр «Кристал». Торгові точки відкриті майже всі. На рекомендації комісії щодо заборони працювати продавці не зважають. Обурені, що тимчасово закритися мають тільки вони, а кафе, ресторани та магазини продовжують працювати.

«Одних закрити, інших – ні. Немає тоді сенсу. Все продовжує працювати: кафе, магазини, а ми на свіжому повітрі маємо закрити. Що це за абсурд?»

Незважаючи на заборону у Херсоні продовжують працювати ринкиСуспільне Херсон

«Їсти хто нам дасть? Дітей, онуків чим годувати? А за квартиру чим платити? Ми і так тут просто стоїмо. Дві речі в місяць продамо».

«Людей на ринку практично немає. Це вам не магазин, де скупчення людей і їх не закривають. У нас одна — дві людини за пів години проходить».

«Ми розуміємо ситуація така. Але якщо не працювати, то має не працювати все. А у нас виходить, не працювати мають тільки ринки. Захворіти можна тільки на ринку. А більше ніде. Винен тільки ринок».

Цей чоловік не розуміє, чому він має тимчасово закрити свій ларьок та сидіти вдома без заробітної плати і без компенсації.

Незважаючи на заборону у Херсоні продовжують працювати ринкиСуспільне Херсон

«Хто мені сплатить податок? В мене є документи. Я справно все сплачую. З мене податок за місяць вже забрали. Червона зона для чого дається? Щоб підтримати підприємців. Виплатити якісь розходи. А мені ні хто нічого не компенсує, бо у нас жовта зона».

Також кіоски відкриті і на інших міських непродовольчих ринках.

Інформація, що непродовольчі ринки мають тимчасово припинити торгівлю з′явилася на сайті Херсонської міської ради 8 квітня. У статті йдеться, що комісія ТЕБ та НС рекомендує ввести додаткові обмежувальні заходи. До 15 квітня, крім ринків, закритися мають кафе, які не працюють на виніс, торговельно-розважальні центри. На думку міського голови 5 днів локдауну вирішать ситуацію:

«Що стосується вашого протесту на ринках. Ви можете ігнорувати наші рекомендації, зневажати контроль з боку поліції і, взагалі, вдавати, наче нічого не відбувається. Однак зрозумійте головне – це ваша зона відповідальності».

Незважаючи на заборону у Херсоні продовжують працювати ринки

Про це він написав на своїй сторінці у ФБ.

10 квітня працівники ринку організували акцію протесту. Перекрили рух транспорту біля міської ради.

Незважаючи на заборону у Херсоні продовжують працювати ринкиСуспільне Херсон

Потім пішли на свої робочі місця і продовжили роботу.

Що відомо

  • У Херсоні з 10 по 15 квітня ввели додаткові обмежувальні карантинні заходи.
  • Показник захворюваності на коронавірус у Херсонській області становить 331 випадок на 100 тисяч населення.
  • Херсонщина поки залишається у «жовтій» зоні.
  • Херсонський міський голова розказав для чого у Херсоні, який залишається у «жовтій зоні», вводять додаткові обмежувальні заходи.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: