У Херсоні протестували проти бездіяльності та свавілля правоохоронних органів (фото, відео)

У Херсоні 29 квітня 2021 року, під обласною поліцією, зібрались потерпілі від злочинів громадяни з акцією «проти бездіяльності та свавілля правоохоронних органів», які умисно порушують їх права, не хочуть належно роками розслідувати справи.

Одна з вимог до поліції – негайне проведення службових розслідувань дій слідчих та начальника Слідчого управління Миколи Вербицького, який «кришує» таку бездіяльність своїх підлеглих, звільнення із займаних посад начальника ГУ Національної поліції Херсонської області Олександра Прокудіна  та його заступника Миколу Вербицького, які ігнорують людей та їх порушені права.

За словами учасників заходу, кожен із них прийшов під поліцію зі своїм питанням. Акція пройшла без провокацій, без порушення громадського порядку. Мітингувальники висловлювали своє обурення, свої претензії й гасла. Деякі потерпілі подали свої письмові звернення до ГУ Нацполіції в області, сподіваючись що може зараз вони будуть розглядатися у законний спосіб.

Варто зазначити, що без уваги працівників управління Нацполіції мітингарі не залишилися. До активістів вийшов начальник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Вербицький, який нічого так і не зміг внятного пояснити чому порушені права громадян не поновлюють, чому ефективних службових розслідувань не проводять, чому слідчих не звільняють за допущені порушення, чому вони отримують заробітну плату за рахунок платників податків і нічого не роблять по цим справам.

Мало того що особистий прийом громадян не здійснюють,  коронавірусний карантин гарна ширма для прикриття цього, так ще й мітингарів від входу до будівлі  Національної поліції відгородили автобусами нібито для навчань і як тільки мітингарі пішли автобуси одразу поїхали звідти.

Пан Олександр Прокудін проігнорував мітингарів та до них не вийшов, а тому люди повідомили що будуть їхати до Києва шукати справедливості і доб’ються свого.

Деталі у відео…

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: